Polityka prywatności

 

Polityka prywatności od dnia 23.05.2018

Zaufanie użytkowników jest podstawą naszej działalności. Odwiedzając tą stronę akceptujesz naszą politykę prywatności i obowiązujące zasady. Dlatego tutaj w prosty i czytelny sposób dowiesz się w jaki sposób Muscle Power przetwarza Twoje dane osobowe.
Tutaj również możesz skontaktować się z osobą odpowiedzialną za ochronę Twoich danych.

1. Jakiego rodzaju informacje na Twój temat może zbierać i przetwarzać Muscle Power

Zbieramy i wykorzystujemy Twoje dane, aby informować Cię o produktach, usługach i promocjach, a także po to, by umożliwić robienie zakupów w naszym panelu, przez Internet lub telefon.

Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w rekrutacji na stanowisko w Muscle Power, również wtedy poprosimy Cię o pewne informacje, które będą nam potrzebne dla rozpatrzenia Twojej kandydatury.

Zbieramy informacje dzięki którym Twoje zakupy w Muscle Power będą łatwiejsze, wygodniejsze, szybsze.

Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w konkursach organizowanych przez Muscle Power, również wtedy poprosimy Cię o pewne informacje, które będą nam potrzebne dla rozpatrzenia Twojego zgłoszenia i np. wysłania nagrody.

2. W jaki sposób wykorzystujemy zebrane o Tobie informacje

Poniżej przedstawiamy sposoby i okoliczności otrzymywania przez nas informacji o Tobie. Dokładnie opisujemy w jaki sposób wykorzystujemy zebrane dane. Zwróć proszę uwagę, że są to wyłącznie informacje o potencjalnych sposobach wykorzystania Twoich danych osobowych, z którymi możesz się spotkać odwiedzając nasz panel i strony internetowe, dokonując u nas zakupu, korzystając z naszych usług, biorąc udział w konkursach czy aplikując na ogłoszenia o pracę w Muscle Power.
W każdym z przypadków, otrzymasz jednoznaczną informację dotyczącą celu przetwarzania Twoich danych, a w niektórych przypadkach, będziemy dodatkowo potrzebowali Twojej wyraźnej zgody (np. wysyłanie informacji marketingowych, powiadomień webpusch, oddzwaniania ). Poprosimy Cię wtedy o wyrażenie takiej zgody, informując czego ona dotyczy oraz o Twoich prawach. Przetwarzanie Twoich danych w Muscle Power odbywa się zawsze zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
Dotyczy to zarówno krajowych przepisów, jak i tych obowiązujących w ramach Unii Europejskiej. Pamiętaj proszę, że podając dane osobowe możesz podawać wyłącznie swoje dane osobowe. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych potwierdzasz jednocześnie, że zgoda ta jest udzielona zgodnie z prawem Twojego kraju i masz do tego pełne prawo (potwierdzenie pełnoletniości i możliwości udzielenia zgody)

Administrator

Administratorem danych osobowych, które przekazujesz w opisanych poniżej przypadkach, jest MUSCLE POWER SP. Z O.O. (zwane dalej Muscle Power) z siedzibą w Częstochowie , Krakowska 45 lok 86/87A.

W określonych przypadkach, korzystając z niektórych z usług, możemy Cię poprosić o przekazanie swoich danych innemu Administratorowi (np. dostawcy usługi płatności online,banki). Będzie to jednak zawsze wynikało z informacji, którą otrzymasz od nas w momencie zebrania Twoich danych oraz z regulaminu danej usługi. Zapoznaj się też z informacją dodatkową dotyczącą obsługi Twoich danych w zakresie płatności.

3. Jak mogę się skontaktować z Muscle Power w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych

Twoje preferencje co do produktów, powody, dla których kupujesz dany produkt – dzięki temu możemy dowiedzieć się więcej o Twoich preferencjach zakupowych. Dodatkowo, uzyskujemy tego typu informacje, jeśli zarejestrujesz się albo skorzystasz z kuponów rabatowych lub skorzystasz z innych promocji.
W każdym z powyższych przypadków, zawsze będziemy się starali przekazać rzetelną informację dotyczącą przetwarzania Twoich danych. Skontaktować się z Administratorem Twoich danych osobowych możesz dzwoniąc na numer +48343072102 lub wysyłając maila na adres : prywatnosc@musclepower.pl
W ten sposób możesz również skorzystać ze swoich praw, wynikających z obowiązujących przepisów, czyli żądać dostępu do swoich danych osobowych lub ich usunięcia czy aktualizacji, zaprzestania ich przetwarzania w określonym celu, wycofania wszelkich zgód, które od Ciebie otrzymaliśmy, czy skorzystać z prawa do przeniesienia Twoich danych do innego Administratora.
Wszelkich zmian zgodnych z przepisami, dotyczących Twoich danych osobowych dokonamy bez zbędnej zwłoki, zgodnie z obowiązującymi w Muscle Power procedurami.

Pamiętaj jednak:
· nie zawsze będziemy mogli spełnić Twoją prośbę lub żądanie np. ze względu na obowiązujące nas przepisy prawa. W takim przypadku, otrzymasz od nas jasną informację zwrotną na ten temat,
· mamy obowiązek jednoznacznie stwierdzić, że osoba zgłaszająca zmianę to osoba która ma prawo do zmian i do której dane należą, dlatego zadbaj aby zgłoszenie zawierało wszelkie niezbędne do takiej identyfikacji dane, możemy się z Tobą skontaktować w celu dodatkowej weryfikacji.

4. Co mogę zrobić jeśli uważam, że Muscle Power niewłaściwie obchodzi się z moimi danymi?

Jeśli uważasz, że przetwarzając dane osobowe, działamy niewłaściwie lub w sposób niezgodny z prawem, prosimy daj nam znać, korzystając z metody kontaktu opisanej powyżej. W każdej chwili możesz wnieść skargę do organu nadzorczego, czyli urzędu państwowego, powołanego do nadzorowania przestrzegania przepisów z zakresu ochrony danych osobowych w Polsce.

Do dnia 24 Maja 2018, takim urzędem jest Generalny Inspektor ochrony Danych osobowych (http://www.giodo.gov.pl/), natomiast od dnia 25 Maja 2018, funkcję tę w Polsce przejmie Prezes Urzędu ochrony Danych osobowych.

5. W jaki sposób Muscle Power uaktualnia informacje zawarte na tej stronie?

Treść tej strony tak jak i usługi i promocje Muscle Power będą się z czasem zmieniały. Strona będzie uaktualniana okresowo, aby odzwierciedlać te zmiany i odpowiadające im zmiany w naszych praktykach dotyczących traktowania informacji. Jednak za każdym razem, gdy zmienimy treść na tej stronie, zmienimy też na niej datę, aby wskazać, kiedy zostały dokonane zmiany.

Pamiętaj: Korzystając z tej Strony internetowej, akceptujesz zasady przedstawione na niej, jak to zostało zaznaczone na początku. Każde kolejne wejście na tę Stronę internetową, które będzie nosiło datę późniejszą od daty opublikowania nowej wersji niniejszej Strony, będzie uważane za Twoją akceptację zasad zawartych w jej treści. Dlatego właśnie zachęcamy do odwiedzania tej strony zawsze, kiedy przekazujesz nam swoje dane osobowe.

6. Czy Muscle Power dzieli się moimi danymi osobowymi z innymi firmami i osobami?

Bez Twojej zgody, Muscle Power nie udostępnia Twoich danych osobowych firmom czy osobom trzecim, które mogłyby wykorzystać je dla własnych celów. Wyjątek stanowią uprawnione organy Państwowe, działające w ramach obowiązujących przepisów prawa, którym jesteśmy zobowiązani udostępnić Twoje dane. Dzielimy się natomiast niektórymi danymi z usługodawcami, których zaangażowaliśmy do realizowania usług w naszym imieniu (np. z kurierami, którzy dostarczają zamówienia złożone przez Internet, firmami wykonującymi usługę płatności online itp ) czy dla nas w celach analizy czy podniesienia jakości Twojej obsługi. Usługodawcy ci, na mocy odpowiednich umów, zobowiązani są jednak do wykorzystywania powierzonych im danych wyłącznie według naszych wytycznych oraz w ściśle określonym przez nas celu. Zobowiązujemy ich również do stosownego zabezpieczenia Twoich danych i zachowania ich w tajemnicy.

7. Czy otrzymam e-mail od Muscle Power?

Wyślemy do Ciebie e-mail tylko, jeśli podasz nam swój adres e-mailowy i poprosisz nas o skontaktowanie się z Tobą.
Email od Muscle Power możesz otrzymać także w związku z realizacją zamówienia złożonego przez Internet lub w ramach potwierdzenia zamówienia złożonego przez telefon. E-mail od Muscle Power możesz otrzymać również w ramach prowadzonej przez nas usługi Newsletter, wyłącznie jeśli otrzymaliśmy wcześniej Twoją wyraźną zgodę na wysyłanie takich wiadomości.

Pamiętaj: Jeśli wolałbyś nie otrzymywać od nas informacji o produktach czy promocjach, prosimy o kontakt zgodnie z informacją w rozdziale „Jak mogę się skontaktować z Muscle Power w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych”, lub o samodzielne wycofanie zgody poprzez kliknięcie na przycisk wypisania z newslettera znajdujący się na dole każdego z przesłanych newsletterów.

8. Jak mogę się skontaktować z Muscle Power w innych sprawach?

Jeśli chcesz uzyskać informacje związane z ogólnym funkcjonowaniem naszej strony internetowej, przebiegiem procesu zamówienia lub naszą ofertą, możesz do nas napisać na adres info@gasparinutrition.pl, zamówić rozmowę telefoniczną poprzez formularz na naszej stronie lub zadzwonić na numer 343072102.
Odpowiemy na Twoje pytanie lub sprawdzimy Twoje wątpliwości tak szybko, jak to możliwe.

9. Kiedy i jakie dane osobowe może przetwarzać Muscle Power?

Kiedy odwiedzasz nasz sklep stacjonarny, Twój wizerunek może zostać zarejestrowany przez nasze kamery monitoringu. Dzieje się tak, ponieważ staramy się zapewnić bezpieczeństwo Tobie, naszym pracownikom, pracownikom naszych partnerów a także aby chronić naszą własność, znajdującą się na terenie sklepu, wokół niego, czy własność odwiedzających nas klientów. W tym celu, prowadzimy ciągły monitoring wizyjny niektórych obszarów sklepu i wokół niego (np. niektórych działów, stanowisk kasowych, parkingu, magazynu). Nie prowadzimy monitoringu w miejscach, gdzie mogłoby to prowadzić do naruszenia Twojej prywatności. Nie wykorzystujemy też zarejestrowanego obrazu do żadnych innych celów i nie prowadzimy na nim dodatkowych analiz (np. w celach marketingowych). Dostęp do nagrań jest możliwy wyłącznie dla wąskiego grona uprawnionych do tego osób, zgodnie z procedurami firmy i nie są one udostępniane nikomu, poza uprawnionymi organami państwowymi, jako materiał dowodowy na potrzeby prowadzonych postępowań. Czas przechowywania nagrań ograniczyliśmy do maksymalnie 15 dni i po tym czasie, są one nadpisywane (usuwane poprzez nadpisanie), bez możliwości odtworzenia.

Wchodząc na naszą stronę reprezentujesz się przypisanym Ci przez operatora adresem. Adres ten jest zapisywany w tzw. logu na serwerze naszego operatora i po wymaganym przepisami prawa okresie (2 lat) jest usuwany.

Jeśli dokonasz u nas zakupów poprzez sklep internetowy konieczne będzie podanie danych takich jak imię, nazwisko, adres dostawy, adres e-mail , numer telefonu w celu realizacji i obsługi zawartej umowy. Dane te będziemy przetwarzać wyłącznie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i zgodnie z ich przeznaczeniem ( obsługa zawartej umowy i ewentualne późniejsze procesy obsługi), a po wymaganym prawem okresie (do 10 lat) jeśli nie uzyskamy dalszej zgody na ich przetwarzanie zostaną one usunięte.

Jeśli zarejestrujesz u nas konto przez sklep internetowy konieczne będzie podanie danych takich jak imię, nazwisko, adres zamieszkania lub/i dostawy, adres e-mai, numer telefonu w celu . Dane te będziemy przetwarzać wyłącznie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, a po wycofaniu przez Ciebie zgody lub upływie 10 lat , jeśli nie uzyskamy dalszej zgody na ich przetwarzanie zostaną one usunięte.

Jeśli zapiszesz się do naszego newslettera konieczne będzie podanie imienia i adresu e-mail. Dane te będziemy przetwarzać wyłącznie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, a po wycofaniu przez Ciebie zgody lub upływie 10 lat , jeśli nie uzyskamy dalszej zgody na ich przetwarzanie zostaną one usunięte.

Jeśli zapiszesz się do naszych powiadomień SMS konieczne będzie podanie imienia i numeru telefonu. Dane te będziemy przetwarzać wyłącznie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, a po wycofaniu przez Ciebie zgody lub upływie 10 lat , jeśli nie uzyskamy dalszej zgody na ich przetwarzanie zostaną one usunięte.

Jeśli bierzesz udział w naszych konkursach może być konieczne podanie imienia, nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, adresu zamieszkania/dostawy. Dane te będziemy przetwarzać wyłącznie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, a po wycofaniu przez Ciebie zgody lub upływie 10 lat , jeśli nie uzyskamy dalszej zgody na ich przetwarzanie zostaną one usunięte.

Jeśli dokonasz u nas zakupów przez jedną z internetowych platform sprzedaży, platforma ta na podstawie osobnej umowy powierzenia przetwarzania danych i zgodnie z jej polityką prywatności regulaminami przekaże nam dane niezbędne do obsługi zawartej umowy zakupu/sprzedaży. Dane te będziemy przetwarzać wyłącznie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i zawartą z daną platforma umową, a po wycofaniu przez Ciebie lub Administratora Twoich danych zgody lub upływie 10 lat , jeśli nie uzyskamy dalszej zgody na ich przetwarzanie zostaną one usunięte.

Jeśli będziesz brał udział w procesie rekrutacji konieczne będzie podanie wymaganych przy rekrutacji danych osobowych. Dane te będą przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacji lub dalszego zatrudnienia ( w oparciu o obowiązujące przepisy w tym zapisy Kodeksu Pracy). W przypadku procesu rekrutacji zakończonego bez zatrudnienia przekazane dane osobowe zostają natychmiast zniszczone lub w przypadku uzyskania zgody przetwarzane przez okres 3miesięcy zgodnie z procedurami ochrony informacji w firmie. Po tym okresie dane zostają zniszczone lub usunięte jeśli zostały przekazane w formie elektronicznej.

Zbieramy też informacje przy użyciu plików „ciasteczek”. Są to np. informacje o Twoich działaniach na naszej stronie, zainteresowaniach i ulubionych produktach, zakupach – dzięki temu nasza strona jest ciągle ulepszana i dostosowywana do twoich potrzeb. O szczegółach możesz o poczytać w naszej Polityce cookie’s. Aby nieustannie optymalizować i udoskonalać naszą ofertę, stosujemy tak zwane technologie trackingowe, profilowania, systemy zbierania opinii, systemy obsługi newsletterów, systemy automatyzacji. Wykorzystujemy do tego celu takie usługi jak np. usługi Google Analytics, jak też usługi firm takich jak: platformy zakupowe i opinii (np Ceneo), systemy automatyzacji, systemy afiliacyjne i systemy obsługi newsletterów . Przetwarzanie Twoich danych w takich wypadkach opiera się o wyrażone osobno zgody/ akceptację ciasteczek i jest zabezpieczone konkretnymi i zgodnymi z przepisami umowami powierzenia przetwarzania danych, w których jasno określone są warunki jakie muszą spełniać firmy w dbałości o bezpieczeństwo Twoich danych.

10. Jaki czas moje dane mogą być przechowywane?

Przechowujemy Twoje dane osobowe przez czas obowiązywania zawartych umów, a także po ich zakończeniu przez czas, w jakim możliwe jest dochodzenie roszczeń w związku z wykonywaniem umowy.
W przypadku klientów detalicznych jest to okres maksymalnie 10 lat a w przypadku Kontrahentów (firm i osób prowadzących działalność gospodarczą) jest to okres maksymalnie 3 lat i 6 miesięcy.

Ponadto przechowujemy Twoje dane dla celów:

– zakładanie i zarządzanie Twoim kontem w sklepie internetowym po zawarciu umowy zakupu przez okres maksymalnie 10 lat,
– podatkowych i rachunkowych przez okres 5 lat po zakończeniu roku , w którym miało miejsce zdarzenie finansowe,
– marketingowych przez okres do 10 lat, nie dłużej niż do wyrażenia przez Ciebie sprzeciwu lub cofnięcia zgody z zachowaniem okresu realizacji zmian wymaganego procedurami ochrony danych firmy,
– zapobiegania nadużyciom i oszustwom przez okres 10 lat od dnia rozwiązania umowy lub zaistnienia określonego zdarzenia,
– statystycznych i analitycznych przez okres 24 miesięcy od przeprowadzenia analizy lub przeprowadzenia badania,
– archiwalnych przez okres 10 lat od dnia rozwiązania umowy lub wystąpienia określonego zdarzenia,
– prowadzenia postępowań sądowych lub administracyjnych przez okres trwania takich postępowań,
– rozliczalności przez okres w jakim Muscle Power jest zobowiązane do zachowania danych lub dokumentów je zawierających dla udokumentowania spełnienia wymagań prawnych, w tym umożliwienia kontroli ich spełnienia przez organy publiczne.

11. Bezpieczna transmisja danych, zabezpieczenia

Dane osobowe użytkownika są przez nas przekazywane w bezpieczny sposób przy użyciu szyfrowania. Dotyczy to także procesu składania zamówienia oraz logowania klienta. Stosujemy system kodowania TLS (Transport Layer Security) lub SSL (Secure Socket Layer). Ponadto nasze strony internetowe oraz inne systemy są zabezpieczane poprzez bieżące działania techniczne i organizacyjne przed utratą, zniszczeniem, dostępem, zmianami lub rozpowszechnianiem danych użytkowników przez osoby nieupoważnione zarówno przez nas jak i naszych partnerów.

Pamiętaj: Za skutki udostępnienia przez Ciebie w sposób umyślny lub nie swojego hasła i loginu, jak i za następstwa prawne z tym związane odpowiadasz Ty, chyba że udowodnisz, że dane te pozyskała osoba trzecia w sposób nielegalny. Dlatego warto zachować ostrożność przy przechowywaniu danych niezbędnych do logowania i stosować złożone hasła ( minimum 8 znaków, w tym duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne).

Pamiętaj: Jeśli posiądziesz wiedzę że ktoś inny wykorzystuje Twoje konto masz obowiązek poinformować nas o tym bezzwłocznie – do tego momentu Ty odpowiadasz za to co się dzieje na twoim koncie.
W sprawach nieuregulowanych regulaminem i polityką prywatności zastosowanie mają postanowienia Kodeksu cywilnego i odpowiednich ustaw prawa polskiego, a także prawa Unii Europejskiej, w szczególności RODO (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)

12. Polityka Cookies

1. Administrator wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka), czyli niewielkie informacje tekstowe, przechowywane na urządzeniu końcowym Użytkownika (np. komputerze, tablecie, smartfonie). Cookies mogą być odczytywane przez system teleinformatyczny Administratora.

2. Administrator przechowuje pliki cookies na urządzeniu końcowym Użytkownika, a następnie uzyskuje dostęp do informacji w nich zawartych w celach:

1. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

2. marketingowych (remarketing)

3. określania profilu Użytkownika w celu wyświetlania mu dopasowanych materiałów w sieciach reklamowych, w szczególności sieci Google,

4. zapewnienia prawidłowego działania Sklepu.

3. Istnieje możliwość takiej konfiguracji przeglądarki internetowej przez Użytkownika, która uniemożliwia przechowywanie plików cookies na urządzeniu końcowym. Jednak, w takiej sytuacji, korzystanie ze strony internetowej przez Użytkownika może być utrudnione.

4. Pliki cookies mogą być przez Użytkownika usunięte po ich zapisaniu poprzez odpowiednie funkcje przeglądarki internetowej, programy służące w tym celu lub skorzystanie z odpowiednich narzędzi dostępnych w ramach systemu operacyjnego, z którego korzysta Użytkownik.

5. Pod tymi linkami zamieszczone są informacje o sposobach usunięcia cookies w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych:

  • Firefox: http://support.mozilla.org/pl/kb/usuwanie-ciasteczek,
  • Opera: http://help.opera.com/Linux/9.60/pl/cookies.html,
  • Internet Explorer: http://support.microsoft.com/kb/278835/pl,
  • Chrome: http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=pl&answer=95647
  • Safari: http://support.apple.com/kb/HT1677?viewlocale=pl_PL

13. Formuła zakupowa Twisto

INFORMACJA ADMINISTRATORA DANYCH OSOBOWYCH SPORZĄDZONA NA PODSTAWIE ART. 13 UST. 1 i 2 OGÓLNEGO ROZPORZĄDZENIA O OCHRONIE DANYCH (RODO)

W związku z wejściem w życie i koniecznością stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (zwanego dalej „Rozporządzeniem”) właściciel domeny internetowej przedstawia poniższe informacje dotyczące zasad przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

1.Serwis internetowy przetwarza Pani/Pana dane osobowe w następujących celach:
a)zrealizowania usług oferowanych na stronie internetowej,
b)przekazania Pani/Pana danych osobowych do ING Banku Śląskiego S.A. („Bank”) w związku z:

  • świadczeniem przez Bank na rzecz Sklepu internetowego usługi udostępnienia infrastruktury do obsługi płatności przez Internet (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia).
  • obsługą i rozliczaniem przez Bank płatności dokonywanych przez klientów Sklepu internetowego przez Internet przy użyciu instrumentów płatniczych (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia).
  • w celu weryfikacji przez Bank należytego wykonania umów zawartych ze Sklepem internetowym, w szczególności zapewnienia ochrony interesów płatników w związku ze składanymi przez nich reklamacjami (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia).

c)przekazania Pani/Pana danych osobowych do Twisto Polska sp. z o.o. w związku z możliwością zaproponowania dokonania zapłaty za nabyty towar lub usługę przez Twisto Polska sp. z o.o. w ramach umowy zlecenia obejmującej formułę zakupową „Kup z Twisto” i udostępnieniem tej formuły zakupowej przez Sklep internetowy, a także celu weryfikacji przez Twisto Polska Sp. z o.o. należytego wykonania takich umów zlecenie (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia).

4.W związku z przetwarzaniem danych osobowych w celach określonych w ust.2, Pani/Pana dane osobowe mogą zostać udostępnione przez Sklep internetowy innym odbiorcom lub kategoriom odbiorców danych osobowych, którymi mogą być:
a)ING Bank Śląski S.A.
b)Twisto Polska sp. z o.o.

9.W przypadku, gdy podanie przez Panią/Pana danych osobowych następuje w celu przekazania Pani/Pana danych osobowych do Twisto Polska sp. z o.o. przed zawarciem umowy sprzedaży towaru (lub usługi) nabywanego w Sklepie internetowym, przekazanie tych danych jest warunkiem zawarcia umowy sprzedaży w związku modelem biznesowym prowadzenia działalności przyjętym przez Sklep internetowy.

10.W przypadku przekazania Pani/Pana danych osobowych do Banku w związku z obsługą i rozliczaniem płatności dokonywanych przez Panią/Pana płatności na rzecz Sklepu internetowego przez Internet przy użyciu instrumentów płatniczych, podanie danych jest wymagane w celu realizacji płatności i przekazania potwierdzenia jej dokonania przez Bank na rzecz Sklepu internetowego.

11.W przypadku przekazania Pani/Pana danych osobowych do Banku w celu weryfikacji przez Bank należytego wykonania umów zawartych ze Sklepem internetowym, w szczególności zapewnienia ochrony interesów płatników w związku ze składanymi przez nich reklamacjami podanie tych danych jest wymagane w celu umożliwienia realizacji umowy zawartej pomiędzy Sklepem internetowym a Bankiem.

12.W przypadku przekazania Pani/Pana danych osobowych do Twisto Polska sp. z o.o. w związku z możliwością zaproponowania Pani/Panu dokonania zapłaty ceny za nabyty przez Panią/Pana towar lub usługę przez Twisto Polska sp. z o.o. w ramach umowy zlecenia obejmującej formułę zakupową „Kup z Twisto” i udostępnieniem tej formuły przez Sklep internetowy, podanie tych danych i przetwarzanie ich w tym celu jest wymagane w związku modelem biznesowym prowadzenia działalności przyjętym przez Sklep internetowy i w celu realizacji umowy zawartej pomiędzy Sklepem internetowym a Twisto Polska Sp. z o.o.

X