Żeby stracić zalegające nam kilogramy podejmujemy się wielu wyrzeczeń i nakładamy na siebie ogromne zobowiązania. Obiecujemy sobie, że będziemy regularnie chodzić na siłownię, ćwiczyć, biegać, ograniczymy słodycze i zaczniemy się zdrowo odżywiać. Wszystko po to, aby spalić ten denerwujący tłuszcz, który nas ogranicza i uniemożliwia nam czuć się pewnie i komfortowo w naszym ciele. Wiesz, o czym mówimy? Gaspari odpowiadając na najważniejsze potrzeby swoich klientów stworzył efektywny spalacz tłuszczu, który zawiera gamę wszystkich składników mających udowodnione działanie odchudzające i pobudzające.

Co powstrzymuje cię przed tym, żeby czuć się komfortowo w twoim ciele?

Utrata zbędnego tłuszczu to często jeden z najważniejszych celów osób, które chodzą na siłownię. Muskularna i szczupła sylwetka to marzenie wielu, ale jak to osiągnąć, skoro na brzuchu czy udach ciągle mamy fałdki tego irytującego tłuszczu? Wszyscy wiemy, jak trudne może być zgubienie nadprogramowych kilogramów. Gaspari wie o tym, dlatego opracował produkt, który odpowiada na najgłębsze i najważniejsze potrzeby swoich klientów. Wiemy, że ćwiczysz po to, aby pokazywać swoje mięśnie, a nie ukrywać ich pod koszulką czy bluzą tylko dlatego, że dodatkowy tłuszcz sprawia, że nie czujesz się dobrze w swoim ciele. To tylko tłuszcz, a powstrzymuje cię przed tym, aby być prawdziwie dumnym ze swojej sylwetki.

Gaspari wreszcie odpowiedział na wezwanie do stworzenia efektywnego spalacza tłuszczu. Ale jak zawsze poszedł jeszcze o krok dalej. DTN8 to znacznie więcej niż zwykły fat burner jakich pełno na rynku. DTN8 spala tkankę tłuszczową, a dodatkowo wpływa na 3 inne kluczowe obszary, które razem dają ci doskonałe wsparcie w procesie walki o wymarzoną sylwetkę.

Co sprawia, że DTN8 jest tak wyjątkowy i tak różny od innych spalaczy tłuszczu? Jednym z powodów jest to, że DTN8 obejmuje aż 4 różne obszary kluczowe w procesie spalania tkanki tłuszczowej.

  • Energia – wybuchowa energia płynąca z naturalnych boosterów, takich jak ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z nasion guarany, ekstrakt z ziaren zielonej kawy i ekstrakt z yerba mate;
  • Spalanie tłuszczu – DTN8 zawiera naturalne termogeniki spalające tkankę tłuszczową – kapsaicyna, korzeń imbiru, ekstrakt z czarnego pieprzu i Grains of Paradise;
  • Koncentracja – laserowe skupienie umysłu dzięki naturalnym nootropom takim jak huperzia serrata i L-Tyrozyna;
  • Wsparcie nadnerczy i kontrola hormonu stresu dzięki zawartości ekstraktu z korzenia ashwagandhy i L-Teaninie.

Czy istnieje sekretny składnik odchudzający?

Musisz pamiętać, że nawet najlepszy spalacz tłuszczu nie rozpuści twojej tkanki tłuszczowej podczas gdy ty będziesz siedzieć i czekać, aż wydarzy się cud. Spalacz tłuszczu to tylko suplement. Oznacza to, że nawet jeśli jego formuła została opracowana z wykorzystaniem najwyższej jakości składników, które mają naukowo potwierdzone właściwości odchudzające, to nie zastąpi on właściwej diety i planu treningowego. Jednakże, dodanie odpowiedniego fat burnera do swojego planu może skutkować tym, że cały proces odchudzania i efekt końcowy przejdzie twoje najśmielsze oczekiwania.

Gaspari oferuje ci produkt, który efektywnie spala tłuszcz i dostarcza ci wyjątkowej energii. Zawiera potężny zestaw środków, które działając w synergii efektywniej spalają tłuszcz i zapewniają ci potrzebną energię i moc. DTN8 to najlepszy niszczyciel tłuszczu – to dokładnie taki fat burner, na jaki czekałeś.

Naturalne termogeniki zamienią twój tłuszcz w paliwo dla organizmu

Zacznijmy od tego, że DTN8 to prawdziwy termogenik. Co to oznacza? Termogeniki to naturalne spalacze tłuszczu. To naturalne substancje, które powodują uwalnianie ciepła z organizmu, przez co powodują podwyższenie metabolizmu, zwiększenie wydatków energetycznych a w końcu przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej. Najlepsze naturalne termogeniki to kofeina lub guarana i zielona herbata, a także ostra papryka, pieprz i imbir. Nie dziwi więc dlaczego wszystkie te składniki znalazły się w DTN8 od Gaspari Nutrition.

Papryka (capsicum) jest częstym składnikiem odchudzających suplementów i preparatów przedtreningowych. Wynika to z właściwości termogenicznych ostrej papryki, która przyspiesza metabolizm i poprawia zdolność organizmu do spalania kalorii.

Imbir w połączeniu ze zdrową dietą i ćwiczeniami jest ważnym elementem w procesie dążenia do wymarzonej wagi.

Czarny pieprz, podobnie jak inne pikantne przyprawy naturalnie przyspiesza metabolizm i powoduje spalanie tłuszczu. Dzieje się tak dzięki zawartości piperyny, która poprawia wydajność metaboliczną i ogranicza odkładanie się tłuszczu w organizmie.

Ziarna Raju (Grains of Paradise) posiadają udowodnione działanie wspierające spalanie tłuszczu. Ziarna Raju zmniejszają apetyt i zwiększają metabolizm.

Zastrzyk energii dzięki naturalnym stymulantom

DTN8 ma wszystko, czego potrzebujesz, aby mieć energię i siłę podczas treningów. Nigdy więcej wymówek. Naturalne stymulanty takie jak ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z guarany i ekstrakt z ziaren zielonej kawy dostarczą ci energii potrzebnej podczas wyczerpujących treningów. Ale nie każdy będzie w stanie poradzić sobie z ekstremalną dawką energii, jaką daje DTN8. Czy ty jesteś gotowy?

Ekstrakt z zielonej herbaty jest bogaty w kofeinę – składnik, który pomoże ci spalić tłuszcz w wyniku procesu termogenezy. Twój organizm zacznie spalać kalorie, aby wytworzyć ciepło. Zielona herbata może także pomóc ci zredukować tłuszcz brzuszny.

Ekstrakt z ziaren zielonej kawy podnosi poziom energii, koncentrację oraz nastrój, a także wspomaga metabolizm. Co więcej, zielona kawa zawiera kwas chlorogenowy, który pomaga organizmowi spalać glukozę i zgromadzoną tkankę tłuszczową. Zmniejsza również wchłanianie węglowodanów, obniżając w ten sposób poziom cukru we krwi oraz zapobiegając skokom insuliny.

Guarana jest również bogata w kofeinę, przez co pomaga zmniejszyć zmęczenie, poprawia koncentrację, a także może wspomagać utratę wagi przyspieszając metabolizm.

Ekstrakt z yerba mate dodaje energii i poprawia koncentrację dzięki zawartości kofeiny. Co więcej, yerba mate powoduje, że organizm zaczyna być zależny od tłuszczu jako paliwa podczas ćwiczeń. Yerba mate wpływa na zwiększenie wydajności fizycznej poprzez poprawę pracy mięśni i zmniejszenie uczucia zmęczenia.

Laserowe skupienie umysłu

Ty wiesz i wiemy, że trening, podobnie jak dieta, jest kluczowym elementem procesu odchudzania. Aby zobaczyć upragnione wyniki, musisz ciężko pracować i pozostać skupionym na działaniu i na celu. Dlatego właśnie wyposażyliśmy DTN8 w naturalne stymulanty i składniki wspomagające koncentrację.

Huperzia Serrata i L-Tyrozyna poprawiają funkcje mózgu i pamięć. Dlaczego jest to takie ważne na siłowni? Skupienie podczas treningu daje ogromne korzyści. Zwracanie uwagi na odpowiednią technikę ruchu pomaga zapobiegać kontuzjom a także zwiększyć efektywność ćwiczenia. Na koniec treningu poczujesz, że naprawdę coś zrobiłeś i będziesz dumny, a nie będziesz się zastanawiać nad tym, co robiłeś przez ostatnią godzinę.

Kortyzol – wróg numer jeden

Termogeniki i stymulanty mogą zwiększać poziom kortyzolu. Kortyzol to wróg numer jeden wszystkich sportowców i tych, którzy chcą stracić tłuszcz bez utraty mięśni. Dlaczego? Kiedy poziom kortyzolu wzrasta, komórki organizmu stają się oporne na insulinę. Może to prowadzić do wzrostu poziomu cukru we krwi i zwiększenia masy ciała. Dodatkowo, kortyzol działa katabolicznie – jego nadmiar może utrudniać rozwój tkanki mięśniowej. Dlatego formuła DTN8 zawiera sprawdzone składniki, które wspierają nadnercza pomagając kontrolować poziom kortyzolu.

5-HTP to aminokwas, który wspomaga odchudzanie poprzez zwiększanie uczucia sytości.

Ashwagandha wpływa korzystnie na organizm obniżając przede wszystkim poziom kortyzolu. Dodatkowo może pozytywnie oddziaływać na funkcjonowanie mózgu i zmniejszyć poziom cukru we krwi.

L-Teanina jest najbardziej znana ze swoich właściwości relaksujących. Działa odprężakąco i wspomaga proces regeneracji nie wywołując uczucia senności.

* Pamiętaj, że żaden spalacz tłuszczu nie przyniesie ci oczekiwanych rezultatów jeśli nie będzie częścią zdrowej i zrównoważonej diety oraz właściwego planu treningowego. Regularne ćwiczenia i prawidłowe odżywianie są niezbędne aby osiągnąć cel związany z utratą tkanki tłuszczowej.