Zaraz po tym, jak Rich Gaspari ponownie przejął kontrolę nad marką Gaspari Nutrition, rozpoczął poszukiwania mające na celu znalezienie najbardziej dogodnej lokalizacji dla swoich produktów w Europie.

Gaspari Nutrition to amerykańska firma założona w 1998 roku. Jej głównym celem i misją jest produkcja najwyższej jakości suplementów opartych o najnowsze innowacje i badania naukowe. W ten sposób firma Gaspari Nutrition stała się filarem branży odżywek i suplementów dla sportowców. Obecnie są jedną z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych marek fitness na świecie.

Gaspari Nutrition – od sportowca dla sportowców

Marka Gaspari Nutrition została stworzona w garażu Richa Gaspariego w New Jersey. Sam Rich Gaspari jest związany z branżą kulturystyki i fitness od ponad 30 lat. Od połowy lat 80. do 90. Rich był czołowym zawodowym kulturystą. W 1989 roku wygrał pierwszy Arnold Classic. W trakcie trwania swojej kariery otrzymał tytuł Mr. America (obecnie znane jako NPC Nationals), Mr. Universe i Professional Mr. World. Gaspari jest także trzykrotnym wicemistrzem najbardziej prestiżowego tytułu w zawodowej kulturystyce – Mr. Olympia. Po przejściu na emeryturę Rich Gaspari zaczął rozwijać własną linię produktów dla sportowców. Skupiał się na produkcji tylko najwyższej jakości, opartych na nauce oraz skutecznych suplementów i odżywek. To uczyniło jego markę jedną z najbardziej znanych i konkurencyjnych na świecie.

Gaspari Nutrition pozostaje wierne zasadom, od których zaczynali: Innowacje i Sprawdzone Rezultaty. Gaspari Nutrition wyznaczyło nowe standardy dla branży, a wszystkie ich produkty stały się punktem odniesienia dla innych producentów. Suplementy Gaspari są tworzone przez sportowca dla sportowców. Dlatego wszystkie są niezawodne i oparte na badaniach naukowych aby przynosić tylko doskonałe rezultaty. Produkty Gaspari zawierają tylko najwyższej jakości składniki i mają udowodnione działanie. Dlatego właśnie Gaspari Nutrition podbiło rynek amerykański i stało się popularne na całym świecie. Potrzebowali jeszcze tylko jednej rzeczy – solidnego partnera w Europie, który pomógłby im łatwiej docierać do swoich klientów i szybciej zaspokajać ich potrzeby.

Muscle Power – właściwy partner dla Gaspari Nutrition

Rich Gaspari poszukiwał firmy zlokalizowanej w Europie Środkowej. Dzięki odpowiedniej lokalizacji mógłby być bliżej swoich klientów, skrócić czas dostaw oraz zniwelować wysokie opłaty celne. Przede wszystkim poszukiwał firmy, która mogłaby sprostać wysokim wymaganiom marki znanej i szanowanej na całym świecie. W ten sposób trafił na Muscle Power. Muscle Power to firma zlokalizowana w Polsce, która działa na rynku suplementów i odżywek dla sportowców od ponad 15 lat. W tym czasie stali się znaną i szanowaną firmą. Zdobyli zaufanie swoich klientów i partnerów biznesowych. Ich klienci cenią sobie przede wszystkim krótki termin dostaw, sprzedaż tylko oryginalnych i sprawdzonych produktów wysokiej jakości oraz wysoki poziom obsługi klienta. Muscle Power posiada też klientów hurtowych w całej Europie, co umożliwia im dostęp do różnych rynków w tej części globu. Dlatego właśnie firma Muscle Power mogła wiele zaoferować i posiadała wiele istotnych zalet z punktu widzenia Gaspari Nutrition.

Oficjalnie współpraca pomiędzy Gaspari Nutrition a Muscle Power rozpoczęła się w kwietniu 2019. Wówczas podpisano kontrakt o dystrybucji i reprezentacji marki Gaspari Nutrition w Europie. Dla Gaspari Nutrition oznaczało to, że w końcu mogli być blisko swoich klientów, skrócić czas dostawy oraz zniwelować wysokie koszty dostaw i opłaty celne. Dzięki temu klienci nie muszą już czekać tygodniami na przesyłkę zza oceanu. W końcu klienci z Europy uzyskali pełen dostęp do całej gamy produktów Gaspari Nutrition.

Korzyści z zacieśniania współpracy

gaspari nutrition, rich gaspari, hidetada yamagishi, muscle power

Dzięki partnerstwu z Muscle Power Rich Gaspari może regularnie odwiedzać Europę. Może prowadzić działania marketingowe w ścisłej współpracy z Muscle Power. Dodatkowo, może brać udział w targach branżowych i targach fitness oraz spotykać się bezpośrednio z dystrybutorami w danym kraju. Co więcej, Gaspari jako marka jest w stanie lepiej dopasować swoją ofertę do klientów w Europie i szybciej reagować na potrzeby rynku europejskiego.

Na początku 2020 roku Rich odwiedził Polskę. Spotkał się z zespołem Muscle Power oraz ćwiczył na siłowni wspólnie z Łukaszem Modzelewskim, polskim zawodnikiem IFBB oraz brązowym medalistą Mistrzostw Polski w kulturystyce. Wspólny trening Richa Gaspariego i jednego z najbardziej rozpoznawalnych członków teamu Gaspari Hide’a Yamagishi z Łukaszem Modzelewskim jest dostępny na YouTube na kanale Muscle Power.

Działania podjęte przez Gaspari Nutrition we współpracy z Muscle Power zapewnią ci dostęp do najwyższej jakości sprawdzonych produktów oraz suplementów diety dla sportowców. Gdy spróbujesz ich po raz pierwszy, na pewno pozostaną z tobą przez długi czas i będziesz korzystać z nich częściej niż do tej pory.